Контактні телефони:
+38(068) 882 86 58
+38(098) 067 59 39
 
   

Санаторій «Черче»

Оздоровниця розташована в екологічно чистому районі, подалі від шкідливих промислових підприємств. Основними місцевими природними лікувальними факторами в санаторії є лікувальна сірководнева вода, що використовується для купелів, та торф’яні грязі, які містять біля 80 лікувальних компонентів (включаючи біологічно активні речовини, мікроелементи, домішки сірководню, що надають їм специфічного лікувального ефекту). Торф'яні грязі використовуються для аплікацій.

Методи лікування: лікувальна фізкультура (кінетотерапія); бальнеотерапія; гідротерапія (гідропатія); пелоїдо- та тепло терапія; електро- світло терапія та інші види апаратної (штучної) фізіотерапії; лікувальний масаж; інші види терапії: психотерапія, фітотерапія, медикаментозна терапія, голкорефлексотерапія, мануальна терапія.

Санаторій увійшов до переліку об'єктів, перевірених на рівень доступності для людей з особливими потребами.

Коротка характеристика з точки зору можливості відвідування людьми з особливими потребами:

Поблизу санаторію розташовується стоянка, дорога від неї до території санаторію – асфальтована, без вибоїн та східців, що могли б створювати незручності для людей на візках.

Характеристика основних відділень санаторію:

  1. Водолікарня (проводиться більшість лікувальних процедур). До входу ведуть 2 сходинки, на яких встановлений розсувний пандус. Відстань між рейками якого не завжди достатня для проїзду на кріслі-візку (в залежності від ширини візка). Вхід у водолікарню достатньої ширини.
  2. Поліклініка. До входу ведуть металеві сходинки, на яких встановлений розсувний пандус. Як і у випадку з водолікарнею, можливість використання цього пандусу доступна не для усіх типів візків.
  3.  Спальний корпус. До входу веде одна сходинка (прилаштований дерев’яний пандус). Прохід в дверях – достатньої ширини. В середині приміщення розташовуються 4 високі сходинки, на яких влаштований пандус – дерев’яні рейки (стрімкий підйом, кут нахилу значно перевищує встановлені норми, відсутні поручні). Коридори – широкі, зручні для маневрування; достатньо просторі кімнати. Прохід у туалет – надто вузький, до потреб людей з обмеженими можливостями непристосований.
  4. Лікувально-діагностичний корпус. До входу ведуть 7 високих східців. Пандус встановлений, проте без дотримання відповідних вимог і являється дуже стрімким. Вхід – достатньо широкий.
  5. Фізіотерапевтичний кабінет. До нього ведуть стрімкі сходи вниз. Пристосувань для людей на візках немає.

В даному санаторії, для людей з обмеженими можливостями, їжу доставляють в номер, що дозволяє усунути проблеми та незручності, що могли б виникнути при пересуванні таких людей до їдальні.

Практично всі корпуси санаторію обладнані пандусами, проте не всі вони відповідають вимогам. Загалом, санаторій може приймати осіб з обмеженими можливостями та має досвід такої діяльності.

Санаторій Черче  Санаторій Черче  Санаторій Черче  Санаторій Черче

Готель Фортуна

Санаторій

Ласкаво просимо в відпочинково-оздоровчий комплекс «Фортуна» сільського зеленого туризму при санаторії «Черче»

«Фортуна» - це сучасний комфортабельний відпочинковий комплекс, розташований неподалік санаторію «Черче».

Замовлення номерів:

+38(068) 882 86 58
 +38(098) 067 59 39 

 

ГоловнаНомериМагазинСанаторійПослугиКонтакти

© 2013 Відпочинковий комплекс «Фортуна»